NASZ ZESPÓŁ

FERA BIEŃKOWSKA

Project Director, CEO


Znani rezydenci muzycznych półek w Empik’u starali się namówić ją, by została ich supportem. Na szczęście nie chciała grać drugich skrzypiec, bo życie to nie tylko show, ale też biznes.
Ceniąc sobie niezależność, postanowiła stworzyć własną markę, którą wciąż rozwija - Fer Art - połączenie fascynacji wirtualnym światem, pasji tworzenia oraz profesjonalnego podejścia do Klienta.
Mimo upływu lat oraz gromadzonych doświadczeń, nie spoczęła na laurach. Nieprzerwanie stara się doskonalić własne umiejętności oraz wizerunek marki Fer Art.
Jako CEO i nasz Project Director daje z siebie maksimum, aby każdy projekt dowieźć na czas.

DASZA ZĄBIK

Content Director, CFO


Kiedyś odczytywała zamknięte w przedmiotach wiadomości sprzed wieków. Od kilku lat skupia się przede wszystkim na żonglowaniu słowami tak, by tworzyć przekaz dla współczesnych i potomnych.
Z wykształcenia archeolog, z zawodu twórca tekstów różnorakich, z zamiłowania pisarz-podróżnik, z charakteru zodiakalna Waga.
Koneserka zaskakującej puenty i ciętej riposty. U innych zawsze ją doceni, u siebie wciąż doskonali.
Nigdy nie strzela balonami z gumy, ale bardzo często strzela do tarczy, regularnie trafiając w dziesiątkę.
Jako nasz Content Director, z pełnym zaangażowaniem dba o to, by forma nie przerosła treści w sygnowanych przez Fer Art wirtualnych kreacjach.

AMBRA GASARON

Security Director


Choć płynie w niej francuska krew, a rodowodem sięga głęboko w historię Europy, daleko jej do francuskiego pieska. Ta dziewczyna to tytan pracy. Zawsze jednak znajdzie chwilę na dobrą zabawę – najlepiej z człowiekiem.
Każdy aport należy do niej, a zbiornik wodny, większy od kałuży, cieszy się dużym zainteresowaniem.
Ambra to koneser dobrej kuchni i pasjonatka odkrywania nowych smaków.
Absolwentka właściwych szkoleń i kursów, jako Security Director, chroni nasze bezpieczeństwo i spokój tak, aby nasz zespół mógł skupić się już tylko na pracy dla Klientów Fer Art.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

DANE KONTAKTOWE

FER ART
TWOJA LEPSZA STRONA

+48 501 41 61 91

OBSŁUGA KLIENTA:
bok@ferart.pl
POMOC TECHNICZNA:
support@ferart.pl