O NAS

 

Fer Art to marka z tradycją zapoczątkowaną w 2007 roku w Krakowie.
Wówczas pojawił się pomysł na połączenie pasji webdesignu z odpowiedzią na wciąż zmieniające się potrzeby ewoluującego rynku.
Obecnie działamy w Warszawie, realizując zlecenia z całego kraju, jak również z zagranicy.
Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami fizycznymi.

Rdzeniem Fer Art jest jest oryginalne żeńskie trio, które w miarę potrzeb (kiedy tylko popyt na nasze usługi zaczyna przewyższać możliwości logistyczne) zaprasza do współpracy profesjonalnych i zdolnych fotografów, grafików, programistów i webdeweloperów.

Wychodząc na przeciw bieżącym potrzebom rynku i biznesu, staramy się zapewnić obecnym oraz przyszłym Klientom Fer Art, obsługę kompleksową. Stąd też szeroki wachlarz naszych usług, z którym mogą się Państwo zapoznać w zakładce OFERTA.
Odwiedzając zakładkę PORTFOLIO, będą Państwo mogli ocenić wyniki pracy Fer Art w postaci wycinka z całości naszych projektów.

Chcielibyśmy, aby nasi Klienci już na wstępie wiedzieli nie tylko co robimy, ale również jak zabieramy się do pracy i działamy.
Politykę Fer Art określa zasada "złotej trójki", czyli ceny, jakości i czasu realizacji. Nasi Klienci mogą żonglować poszczególnymi jej elementami, wybierając najlepszą dla siebie opcję z podanych:

  • dobrze i szybko = drogo (cena)
  • tanio i szybko = strona funkcjonuje na podstawowych komponentach, modułach i skryptach, co nie zawsze będzie zgodne z Państwa marzeniami (jakość)
  • tanio i dobrze = realizacja projektu trwa dłużej (czas)

Systemy zarządzania treścią, na jakich bazujemy, to głównie Joomla oraz Wordpress. Budujemy małe i średnie sklepy internetowe oraz duże platformy e-commerce w oparciu o PrestaShop, Virtuemart+Joomla, WooCommerce+Wordpress.

Jeśli komukolwiek z Państwa nagle spróbuje zawalić się świat, bo złośliwość rzeczy martwych weźmie górę nad funkcjonalnością Waszej strony www, Fer Art jest w POGOTOWIU.
Usługa pogotowia webmasterskiego pozwala nam na ratowanie i przywracanie do życia różnych stron łącznie z tymi, które nie były naszym dziełem.
W zakresie tej usługi zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z dysków, które nie zostały mechanicznie uszkodzone

Wszystkich Państwa zainteresowanych naszymi usługami oraz chcących zadać konkretne pytania zapraszamy do zakładki KONTAKT.
Mogą też Państwo skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego w dolnej części strony.

Zapraszamy do współpracy

 

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

DANE KONTAKTOWE

FER ART
TWOJA LEPSZA STRONA

+48 501 41 61 91

OBSŁUGA KLIENTA:
bok@ferart.pl
POMOC TECHNICZNA:
support@ferart.pl