NOWOCZESNY DESIGN

Satysfakcja nawet najbardziej wymagających Klientów to jeden z nadrzędnych celów w Fer Art.
Przywiązując wagę do nowoczesnego designu, staramy się dotrzymać kroku najnowszym trendom i standardom projektowania serwisów, witryn oraz platform internetowych.
Szukamy optymalnych rozwiązań dla wszystkich naszych Klientów (User Interface design, User Experience design).
Szanujemy również ich własną kreatywność, którą mogą wiele wnieść do każdego projektu, czyniąc go tym bardziej skrojonym na miarę.

RESPONSYWNOŚĆ (RWD)

Odsyłamy do lamusa problemy z wygodnym korzystaniem z witryn internetowych na różnych urządzeniach. Wyzywamy na pojedynek wszystkie złośliwe chochliki, które lubią zniekształcać widok uruchamianych przez Klientów Fer Art stron www.
Responsywność nie jest dla nas zagadką, lecz kierunkowskazem. Korzystając z wiedzy oraz odpowiednich narzędzi (RWD (Responsive Web Design), HTML5, CSS3, Bootstrap, JavaScript, jQuery, Ajax, Php), dbamy profesjonalną prezentację naszych projektów zarówno na komputerach stacjonarnych, jak również laptopach oraz urządzeniach mobilnych.

ŁATWE ZARZĄDZANIE (CMS)

Większość Klientów Fer Art ceni sobie niezależność, wygodę i swobodę w zarządzaniu treścią stworzonych dla Nich serwisów www oraz platform e-commerce.
Mając to na uwadze, proponujemy naszym Klientom oparcie projektów na odpowiednich systemach zarządzania treścią (CMS, Content Management System).
W naszej pracy korzystamy między innymi z Joomla, WordPress, PrestaShop i VirtueMart (platformy e-commerce). Dzięki temu nasi Klienci, wstępnie przeszkoleni przez pracowników Fer Art, mogą samodzielnie i bezstresowo modyfikować zawartość stworzonych stron.

PROFESJONALNE WSPARCIE

Fer Art nie zostawia swoich Klientów w potrzebie. Po zakończeniu każdego projektu mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne wsparcie tak, by w satysfakcjonujący sposób móc korzystać z pełni możliwości, jakie niosą nasze rozwiązania webowe.
Opiekuńcze podejście Fer Art w praktyce oznacza: budowanie na solidnym i sprawdzonym silniku właściwych systemów CMS (Content Management System), przeszkolenie Klienta w zakresie łatwego i intuicyjnego administrowania stworzonym serwisem, świadczenie usługi pogotowia informatycznego.

NAPISZ DO NAS

Kreator formularzy by JoomlaShine

DANE KONTAKTOWE

FER ART
TWOJA LEPSZA STRONA

+48 501 41 61 91

OBSŁUGA KLIENTA:
bok@ferart.pl
POMOC TECHNICZNA:
support@ferart.pl